Telefon

+90 332 356 01 28

Çalışma Saatleri

08:00 - 18:00

Email

bilgi@konart.com.tr
EN

Hakkımızda

Şirketimiz çeşitli bölgelerde getirilen Traverten başta olmak üzere mermer, limestone ve bejlerden mozaik ve moulding üretimi yapmaktadır.

Geniş ürün yelpazemiz; Türkiye’den birçok farklı ocaklardan temin edilen mermer, traverten, limestone mozaikler ve mouldingler, 40’dan fazla stil ile birleşerek oldukça fazla seçenek sunmaktadır.

KONART Konya’da 2006 yılında kurulmuş ve birçok farklı boyut ve renklerdeki doğal taş mozaik ve moulding ürünleri benzersiz tasarımlar ve projeler ile dünya pazarlarına taşımıştır.

2006 yılında kurulan şirketimiz, ilk ihracatını temmuz 2007 de gerçekleştirmiştir. Günümüzde ise Amerika başta olmak üzere, Avusturalya Ortadoğu ve Avrupa’nın belli bölümlerine ihracat yapmaktadır.

Ürün çeşitliliğimizin tamamı; başarılı renk seleksiyonu, kalite standartları disiplini, tutarlıklık politikalarımız sayesinde müşterilerimiz tarafından kabul ve rağbet görmektedir.

 Doğal taşla üretilen her ürün, renk ve dokusundaki farklılıktan dolayı eşsizdir. Doğanın bir parçası olduğundan dolayı ekolojiktir, sağlıklıdır. Üretilen her ürün size özeldir ve tektir. Benzeri yoktur.

 Yapıların dış cephelerinde; bina kaplama, balkon, teras, bahçe ve duvarlarda kullanılırken iç mekanlarda; banyo, mutfak gibi ıslak hacimlerin duvarlarında, salon, giriş, hol ve her türlü yaşam alanlarında dekoratif olarak kullanılabilir.

 Mermer ve Traverten doğal malzeme olduklarından dolayı taşın doğasından kaynaklanan farklı renklere ve dokulara sahiptirler. Bu sebepten dolayı doğal taşlar da renk değiştirme, solma veya rengin aşınması gibi bir durum söz konusu değildir.

 Dünyaca ünlü nadide Türk traverteniyle modern ve seçkin mekanlar oluşturmaktayız. Farklı ebat, renk, yüzey alternatifleri ve zengin ürün çeşitliliğiyle bulunduğunuz mekanlara yeni bir anlam katmaktayız.

 Dingin ve sıcak ortamlar için patlatma modellerimizin tonları, soft çizgileriyle mekanlarınıza yeni bir soluk getirerek sıcak bir görünüm oluşturmaktadır.

 Farklı ebat, renk ve yüzey işlem seçenekleri ile zengin uygulama alternatifleri sunmaktayız. Farklı renk ve modelde doğal taşlarla özgün projeleriniz de size özel ve şık tasarıma dönüştürüyoruz.

 Modası geçmeyen rüstik görünümlü traverten ve mermer ürünleri, geniş ürün yelpazesiyle sizlerle buluşturuyoruz. Pastel tonların ağırlıklı olduğu renk seçenekleri ve eskitme yüzey yapısı ile gelenekseli günümüze taşıyan çizgiler… Zengin mozaik çeşitleri ile geleneksel mekanlara yeni bir dokunuş…

 Türkiye’de farklı bölgelerden getirilen mermer ve travertenlere zarif dokunuşlarla yeni bir boyut kazandırıyoruz. Zarif renk ve tonlarıyla ürünlerimiz mekanlarınıza şıklık ve değer katıyor.

 Tarihsel çağlar boyunca insan ile bütünleşen ve oluşumu milyonlarca yıl süren taşı, mimari estetik ile işleyip günlük yaşantınıza sunuyoruz. Özellikle üç boyutlu mozaikler, patlatmalar, cilalı ve honlu mozaikler ile sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız. Sizi, doğanın mimariye sunduğu güzellikleri keşfetmeye, doğallığın gizemini hissetmeye davet ediyoruz

Konart Doğaltaş